Firmy bukmacherskie i ich ambasadorzy

Ci, którzy aktywnie śledzą rynek bukmacherski w Polsce i jego rozwój, wiedzą zapewne na czym polega rola ambasadora. Są to znane osoby ze świata sportu, które reklamują swoją twarzą poszczególne firmy. Ostatnie wiadomości dotyczące ambasadorów, związane są z firmą eToto, która pozyskała trzy znane osoby.

Osoby te to Mateusz Borek, znany komentator piłkarski, Roman Kołtoń, również komentator (zresztą często komentujący razem z Borkiem) oraz Tomasz Hajto, znany piłkarz i były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Nowych ambasadorów pozyskał też forBet. Pod koniec zeszłego roku firma rozpoczęła współpracę z Arturem Borucem, a także z Bożydarem Iwanowem, który od wielu już lat komentuje mecze piłkarskie na antenie Polsatu Sport.

Można więc powiedzieć, że firmy te rozpoczęły prawdziwą ofensywę w dziedzinie pozyskiwania znanych ludzi do współpracy. Jak odpowiedzą na nią pozostali bukmacherzy? Przekonamy się o tym w kolejnych miesiącach. Można jednak przepuszczać, że nie pozostaną oni obojętni na te wiadomości i również będą starali się pozyskać do współpracy kolejne znane postaci związane z polskim sportem – zarówno piłkarzy jak i komentatorów, którzy często są równie popularni co sami sportowcy.