mp3j.pl

mp3j.pl

gry o samochodach terenowe

gry o samochodach terenowe

Spadek Camping w południowo-wschodniej Minnesoty Parki krajobrazowe

Oto krótkie spojrzenie na następujących parków odwiedziłem kemping i geocaching w południowo-wschodnim rogu Minnesota. Spadek kolory będą wkrótce na ich szczyt pod koniec września i na początku października. Co za wspaniały czas na świeżym powietrzu i obcowania z naturą.

Forestville Tajemnica Jaskinia znajduje się w pobliżu Preston, Minnesota. Jest to jaskinia 6 mil od wejścia do parku znanego jako najdłuższa jaskinia w państwie i wycieczki są dostępne w okresie letnim. Wielkie szlaków turystycznych plus jazdy konnej.

Lake Louise jest tylko około 700 akrów w wielkości, ale wielki jeziorko na piknik na lub popływać na plaży. Wędrówki i jazdę konną są bardzo popularne w tym parku.

Myre-Big Island State Park znajduje się na 1,648 akrów w pobliżu Albert Lea Lake. Ten park jest rozłożone z mnóstwem szlaków turystycznych do wyboru wokół obszarów bagiennych do oglądania ptactwa wodnego.

Sakatah Lake State Park, gdzie jest łąka i las spotkać. To może być tylko 842 akrów, ale ma wielkie wędrówki i Sakatah Singing Hills szlak rowerowy, który działa przez niego. Trasa rowerowa jest 39 https://www.plekspol-poliweglan.pl mil z utwardzonej ścieżki z Faribault do Mankato.

Rice Lake State Park położony jest 7 mil na wschód od Owatonna. Weź ze sobą lornetkę w tym parku o wspaniałym obserwacji ptaków wiosną lub jesienią. Inne zalety to kajakarstwa i przyrody obserwacje.

Nerstrand Big Woods Park położony jest na południowy wschód od Northfield. To jest, gdy pole spełnia twardego drewna. Z obszaru piknikowego wędrować w niewielkiej odległości do ukrytych Falls. Idealne miejsce, aby sprawdzić kolory upadku lub polne kwiaty wiosny.

Spadek jest piersiach czas na wizytę Minnesota Parki krajobrazowe i wziąć w kolorach jesieni. Istnieje 72 parki stanowe i 2 parki narodowe znajdujące się w stanie Minnesota. Skorzystaj z pięknem, które wkrótce być wyświetlane zarówno z północy na południe lub w państwie.

Artykuł dzięki: