mp3j.pl

mp3j.pl

gry terenowe dla przedszkolakow

gry terenowe dla przedszkolakow

W ciągu tygodnia, kilka osób znalazł swój pojemnik i zaczęli ukrywając własną rękę. Tak więc „Geocaching” urodził.

Nazwa hobby jest dość proste – Geo czyli Ziemię i cache odnosząc się do ukrytego skarbu. Biorąc udział w tym sporcie jest również prosta. Jedyne narzędzia potrzebne są urządzenia GPS i zamiłowanie do przygody.https://kolagenowe-kosmetyki.pl

Poszukiwacz nabywa współrzędne ukrytego pojemnika przez oficjalnej stronie hobby jest. Urządzenie GPS wskazuje drogę, z dokładnością zwykle w ciągu 25 metrów. Raz w miejscu, poszukiwacz musi polować na ukrytej pamięci podręcznej, które mogą znajdować się w pniu, w między skałami lub nawet wisi w powietrzu!

Pojemniki mogą też różnić się wielkością od małych keyholders lub 35 mm filmowych kanistry do dużych pojemników lub pojemników z amunicją. Każdy pojemnik zawiera zwykle książkę dziennika znalazca do podpisania, a także mogą posiadać różne przedmioty i drobiazgi dostępne w handlu. Generalnie znalazca zajmuje pozycję i pozostawia inny element na swoim miejscu.

Usunięcie Selective Availability pozwala cywilnego wykorzystania technologii GPS, która doprowadziła do wielu zalet. Oprócz hobby geocaching, GPS jest również stosowany w geodezji, badania, mapowania i różne systemy lokalizacji i transportu, wśród wielu innych zastosowań. Geocaching to tylko jeden z przykładów, jak technologia GPS jest używany przez cywili dziś. Technologia w najlepszym wydaniu oferuje mnóstwo zastosowań.

Artykuł dzięki: