mp3j.pl

mp3j.pl

gra terenowa muzeum powstania warszawskiego

gra terenowa muzeum powstania warszawskiego

15 fotografii, co ciekawego można robić z dziećmi tego lata

Kiedy nasze dzieci są w domu w pełnym wymiarze czasu, łatwo jest rozpocząć łuskanie obecnie zbyt wiele dla matinees i posiłków na zewnątrz. Ale nie trzeba dmuchać budżetu rozrywki tylko dlatego, że dzieci są w domu z tobą.

Oto 15 unikalne pomysły na bezkosztowej letniej zabawy cała rodzina będzie cieszyć.

1. Pomoc dzieciom stworzyć zamiatacz ulic polować dla ich rodzeństwa. Nagroda na koniec może być coś prostego: kupon wydostać się chore, na przykład.

gra terenowa muzeum powstania warszawskiego

2. Decyzję w sprawie organizacji charytatywnej wszyscy chcą pomóc jako rodzina. Następnie zrób plan pozyskania pieniędzy jako grupa.

3. Pomóż „tween lub nastolatka wymyślić nowy pomysł na biznes i pomóc im zacząć. Mogą one chcą kosić trawniki, a może chcą stworzyć coś do sprzedania lokalnie lub w Internecie.

4. Pomoc dzieciom posadzić roślinnego lub ogród kwiatowy.

gra terenowa muzeum powstania warszawskiego

5. Skorzystaj z programu lato czytanie publicznej biblioteki. Oprócz cotygodniowych czasach historia, wiele społeczności mają doskonałe programy, pełne zachęty, nagrody i konkursy, które zachęcają dzieci do czytania. Po odwiedzić bibliotekę, zaprosić kilka dzieci sąsiada nad dla odczytywane. Każdy ma szansę, aby przeczytać krótką książkę do grupy. Następnie służyć popsicles.

6. Sprawdź, czy są jakieś strony internetowe na danym obszarze, że wydarzenia Katalog bezpłatne lub tanie: gra dla dzieci, koncerty, doświadczenia sztuki lub muzeum wycieczki. Spójrz w gazecie, odwiedzić Izbę Handlową i zrobić wyszukiwania w Internecie na temat działań i wydarzeń, które są specyficzne dla danej miejscowości.

7. Dowiedz się, kiedy wolne dni przyjęć dla lokalnego zoo, muzeum i zabytków. Oznacz te wolne dni w kalendarzu i zaplanować resztę letniej zabawy odpowiednio.

8. Trochę sąsiada dzieci razem pisać, obsada i wystawić krótką grę lub serię skeczy.

Artykuł dzięki: